1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماکروفر ناسیونال در رشت

482 بازدید
مرکز تعمیر ماکروفر ناسیونال در رشت

اگر ماکروفر شما دچار مشکل و یا نقص فنی شده است، تنها با مرکز تعمیر ماکروفر ناسیونال در رشت تماس حاصل فرمایید. با تماس با مرکز تعمیر ماکروفر ناسیونال در رشت، ابتدا تکنسین های ما به شما مشاوره می‌ دهند تا بتوانید مشکل دستگاه را رفع کنید.

 

شماره تماس مرکز تعمیر ماکروفر ناسیونال در رشت

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

 

1669

 

 

09112800916

 

در صورت وجود مشکل بزرگ و احتیاج  به حضور تکنسین های ما ،در کوتاه ترین بازه زمانی متخصصین تعمیر ماکروفر ناسیونال در محل تعیین شده توسط مشتری حضور پیدا می کنند. نمایندگی تعمیر ماکروفر ناسیونال در رشت با سابقه طولانی و داشتن افراد مجرب در خصوص تعمیر ماکروفر ناسیونال ، مفتخر است که در خدمت کاربران این برند باشد. این مرکز در هفت روز هفته و حتی ایام تعطیل پاسخگوی کاربران است و با استفاده از جدید ترین متد تعمیر مشکل ماکروفر را رفع می‌ کنند.

 

مزایای استفاده از مرکز تعمیر ماکروفر ناسیونال در رشت

 

از مزایای استفاده از خدمات مرکز تعمیر ماکروفر ناسیونال در رشت می توان به این موارد اشاره کنیم که مرکز ما از تکنسین ها و متخصصین بسیار مجرب  استفاده می کند که تمامی دوره ها را در زمینه ی تعمیر طی کرده اند و با بهترین متد تعمیر آشنایی کامل دارند.

استفاده از قطعات یدکی فابریک برای تعویض قطعات معیوب از گزینه های مثبت این مرکز است  و تمامی قطعات دارای گارانتی هستند. استفاده از خدمات تعمیر در محل از بهترین مزایای این مرکز است وان کاربر می توانند بر روی روند تعمیر و کیفیت آن نظارت داشته باشند.  احتیاجی به پرداخت هزینه ی جابجایی نیست و قیمتی منصفانه برای هزینه تعمیر تعیین شده است.

 

 رایج ترین مشکلات ماکروفر ناسیونال

 

این روز ها ماکروفر یکی از ضروری ترین لوازم در آشپزخانه ها است رایج ترین مشکلات ماکروفر ناسیونال به دلیل استفاده نکردن درست از آن است که باعث مشکلاتی می شود. در این قسمت از مقاله مشکلاتی مورد بحث قرار می گیرد  که تنها مختص به برند ناسیونال نیست .

علت کار نکردن دکمه های ماکروفر: این مشکل مربوط به خرابی تاچ پنل ماکروفر ناسیونال است. البته اگر پنل لمسی باشد و یا گیر کردن دکمه ها که بر اثر فرسودگی و یا کثیف شدن باشد.

علت خشک شدن غذا در ماکروفر: ممکن است مدت زمان زیادی را برای پخت و یا گرم شدن غذا انتخاب کرده باشید.

 

آشنایی با ما

 

 

سوالات پر تکرار کاربران در باره ماکروفر ناسیونال

 

·       چرا ماکروفر ناسیونال در هنگام روشن شدن دستگاه جرقه می زند؟ استفاده از ظروف نامناسب و فلزی و آلومینیومی ، یا وجود اتصالات الکتریکی ، خرابی در پریز برق، باعث جرقه زدن ماکروفر ناسیونال می شود.

·       چرا سینی کف ماکروفر نمی چرخد؟ خراب بودن شفت ماکروفر ،سنگین بودن غذایی که در آن گذاشته ایم،  از علت‌های نچرخیدن سینی ماکروفر است.

·       چرا ماکروفر دود می کند؟ در بیشتر مواقع علت دود کردن ماکروفر کثیف بودن داخل آن است . با گذاشتن یک فنجان آب داخل ماکروفر و روشن کردن آن  ،بخار آب جرم داخل ماکروفر را که شل می کند و به راحتی   با یک دستمال تمیز می شود.

·       چرا پس از روشن شدن ماکروفر سریع خاموش می شود؟ این مشکل ممکن است مربوط به سوئیچ درب ماکروفر باشد و یا تاج پد مشکل پیدا کرده باشد .

 

ارور های ماکروفر ناسیونال

 

ارور  f1:علت آن  جریان هوای بسیار کم است و یا حرارت بالا تولید شده است. برای رفع آن سیم برق را از پریز جدا کنید. ماکروفر را به محل خنک تر انتقال دهید.اگر مشکل رفع نشد با مرکز تعمیر ماکروفر ناسیونال در رشت تماس بگیرید.

ارور f3 : در این حالت ولتاژ خط ورودی زیاد است. برای رفع آن ولتاژ را بررسی کنید تا ولتاژ مطابق باشد.

ارور f4 : علت این ارور وجود ولتاژ ورودی بسیار کم است .برای رفع آن با برق کار تماس بگیرید تا محل خروج برق را بررسی کند.

ارور f5 : علت آن نقص در حافظه آی سی است. برای رفع آن با مرکز تعمیر ماکروفر ناسیونال در رشت تماس بگیرید.

ارور f44 :پنل کنترل ضعیف شده است.برای رفع آن ماکروفر اتوماتیک خاموش  شود، اگر مشکل باقی ماند با نمایندگی تعمیر ماکروفر ناسیونال در رشت تماس برقرار کنید.

ارور h97 :نقص در شکست مغناطیسی لوله، برد اورجینال بر روی ماکروفر نصب نشده و یا سیم کشی ضعیف است.برای رفع آن باید حتما با تکنسین های مجاز تعمیر ماکروفر ناسیونال ارتباط برقرار کنید.

 

هزینه تعمیر ماکروفر ناسیونال در رشت

 

هزینه تعمیر ماکروفر ناسیونال در رشت طبق نرخ اتحادیه مصوب می ‌شود . پس از درخواست کاربر برای تعمیر ماکروفر ناسیونال، متخصصین ما در کوتاه ترین بازه زمانی در محل تعیین شده توسط کاربر حضور پیدا می کنند و با عیب یابی ماکروفر اجرت تعمیر و هزینه قطعه جایگزین را به کاربر اعلام می ‌کنند .

با توافق بین دو طرف خدمات تعمیر ارائه می شود. کاربران باید در نظر داشته باشند که ما تنها از متخصصانی در زمینه تعمیر ماکروفر ناسیونال استفاده می کنیم که به روز ترین آموزش ها را در این زمینه دیده اند و تنها از لوازم یدکی اورجینال استفاده می کنند.  قمیت قطعات استفاده شده هم  به روز محاسبه می شود.

 

هزینه تعمیر ماکروفر ناسیونال در رشت

هزینه تعمیر ماکروفر ناسیونال در رشت

 

نکاتی جهت نگهداری و طول عمر ماکروفر ناسیونال

 

بیشتر مردم روزانه از ماکروفر استفاده می کنند. پس باید نکاتی جهت نگهداری و طول عمر ماکروفر ناسیونال خود انجام دهند.

مهم ترین نکته تمیز نگه داشتن ماکروفر است .تنها کافی است یک فنجان آب به مدت ۶۰ تا ۹۰ ثانیه در ماکروفر قرار دهید تا جرم ماکروفر را شل کند و به راحتی پاک شود.

از هر ظروفی در ماکروفر استفاده نکنید. ورق های آلومینیومی ،ظروف فلزی و ظروف لبه نقره ای و طلایی، ظروف سرامیکی و شیشه ای و پلاستیکی نیز مناسب ماکروفر نیستند.

از دیگر موارد این است که به درب ماکروفر آسیب نرسانید، در ابتدا ماکروفر را خاموش کرده سپس درب آن را باز کنید. برای باز کردن درب ماکروفر آن را محکم باز نکنید. زیرا به تدریج منجر به خرابی دستگاه می شود.

به محدودیت های وزنی اهمیت دهید. از ظرف های بسیار بزرگ و مواد غذایی با حجم بزرگ در داخل ماکروفر خودداری کنید. با رعایت چند نکته به این سادگی می توانید طول عمر ماکروفر خود را افزایش دهید و نیازی به استفاده از خدمات تعمیر ماکروفر ناسیونال در رشت نداشته باشید.

 1669