1669 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال فریزر پاناسونیک در تبریز

283 بازدید
تعمیر یخچال فریزر پاناسونیک در تبریز

در میان مدل های مختلف یخچال و فریزر برخی از مشتریان به سراغ خرید یخچال فریزرها می روند که بسته به نیاز آن ها و هزینه ای که می کنند می توانند از مدل های مختلف این وسیله خرید خود را انجام دهند. سعی کنید که برندهای معروف را برای خرید خود انتخاب کنید. لازم است بدانید که برند پاناسونیک برای تمامی وسایل برقی تولید خود و در جهت جلب اعتماد مشتریان، مرکز های تعمیرات را در مناطق مختلف تاسیس نموده است. جهت تعمیر یخچال فریزر پاناسونیک در تبریز به سراغ مرکز تعمیرات پاناسونیک در نزدیکی منطقه مسکونی خود بروید.

 

شماره تماس تعمیر یخچال فریزر پاناسونیک در تبریز

 

04133869692

 

09929865974

 

مناطق تحت پوشش تعمیر یخچال فریزر پاناسونیک در تبریز

 

1- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

اورژانس سرویس

 

آدرس دفتر  : یاغچیان خیابان نور ۱۸ متری مائده

 

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

 

دلیل برفک زدن یخچال فریزر پاناسونیک

 

یخچال فریزر پاناسونیک ممکن است به دلایل مختلفی برفک زند. در زیر برخی از دلایل متداول برفک زدن یخچال فریزر پاناسونیک را بررسی می‌کنم:

  1. خرابی در درب: یکی از دلایل شایع برفک زدن یخچال فریزر پاناسونیک، خرابی در درب یا درزهای آن است. اگر درب به درستی بسته نشود یا درزهای آن ساییده یا آسیب دیده باشند، هوا سرد درون فریزر به داخل یخچال وارد می‌شود و باعث تشکیل یخ می‌شود. در این صورت، باید درب را بررسی کرده و در صورت لزوم آن را تعمیر یا تعویض کنید.
  2. خرابی در سیستم خنک‌کننده: خرابی در سیستم خنک‌کننده یخچال فریزر نیز می‌تواند علت برفک زدن آن باشد. مشکلاتی مانند خرابی در فن خنک‌کننده، کمپرسور یا سیستم توزیع هوا می‌توانند باعث تجمع یخ در داخل فریزر شوند. در این صورت، تعمیر سیستم خنک‌کننده و رفع مشکلات آن توسط تکنسین مجرب الزامی است.
  3. برخی از قطعات داخلی: برخی قطعات داخلی یخچال فریزر پاناسونیک مانند ترموستات، سنسورها یا کویل‌های خنک‌کننده ممکن است خراب شوند و باعث تشکیل یخ شوند. در این صورت، تعمیر یا تعویض قطعات معیوب توسط تکنسین متخصص می‌تواند به رفع مشکل کمک کند.
  4. آب و هوای محیط: شرایط آب و هوایی نیز می‌توانند تأثیرگذار باشند. مثلاً در آب و هوای بسیار مرطوب، رطوبت هوا به داخل یخچال وارد شده و به تشکیل یخ منجر می‌شود. در این صورت، استفاده از ماشین آلات جذب رطوبت می‌تواند به کاهش تشکیل یخ کمک کند.