1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین ظرفشویی ناسیونال در رشت

417 بازدید
تعمیر ماشین ظرفشویی ناسیونال در رشت

یکی از لوازم پرکاربرد در منزل به صورت حتم ماشین ظرفشویی است که ممکن است مشکلاتی نیز برای آن به وجود بیاید. در این صورت می توانید با مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی ناسیونال در رشت تماس بگیرید و از خدمات تخصصی این مرکز بهره مند شوید.

 

شماره تماس تعمیر ماشین ظرفشویی ناسیونال در رشت

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

 

1669

 

 

09112800916

 

تعمیرات برای تمامی مدل ها و سایز های ماشین ظرفشویی ناسیونال توسط بهترین تکنسین ها انجام می گیرد این کارشناسان تمامی دوره های لازم برای تعمیر ماشین ظرفشویی ناسیونال را گذرانده اند و بهترین و به روز ترین خدمات را به کاربران ارائه می دهند.

کاربران می توانند در صورت لزوم برای تعمیر، سرویس و راه اندازی مجدد با مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی ناسیونال در رشت تماس بگیرند، زیرا نصب اصولی و مطابق استاندارد ها از اهمیت زیادی برخوردار است.

 

مزایای استفاده از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ناسیونال در رشت

 

از امتیازات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ناسیونال در رشت می توان به افراد متخصص و با تجربه که تمامی دوره ها و آموزش ها را در این زمینه گذرانده ‌اند اشاره کرد. سرعت عمل در ارائه خدمات به کاربران پس از عیب یابی جز مزایای استفاده از خدمات این نمایندگی می باشد.

دریافت هزینه منصفانه و طبق نرخ اتحادیه نیز شامل این موارد می شود. این مرکز خدمات تعمیر را در محل انجام می دهد و نیازی به پرداخت هزینه اضافی برای جابجایی ماشین ظرفشویی ناسیونال وجود ندارد.

همچنین دیگر خطرات حمل و نقل مانند شکستگی و آسیب دیدگی ماشین ظرفشویی از بین می رود. با انجام تعمیر در منزل کاربر می تواند بر پروسه تعمیر و کیفیت آن نظارت داشته باشد. یکی از مهم‌ترین مزایای این مرکز استفاده از قطعات اورجینال و فابریک برای جایگزینی قطعات معیوب است.

برای بهره ‌مندی از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ناسیونال در رشت در ۷ روز هفته کارابران محصولات ناسیونال می توانند با شماره های این مرکز تماس حاصل فرمایند.

 

مشکلات ماشین ظرفشویی ناسیونال در رشت

 

·       یکی از مشکلات شایع روشن نشدن ماشین ظرفشویی ناسیونال است. برای حل این مشکل باید موارد زیر را بررسی کنید. اگر هیچ قسمت از ظرفشویی حتی چراغ ها هم روشن نیستند، پریز و دوشاخه را بررسی ‌کنید؛ اما اگر مشکلی نداشت دکمه ریست را بزنید و یا فیوز ها را چک کنید.

ممکن است فیوز مربوط به ماشین ظرفشویی پریده باشد؛ اما اگر چراغ ها روشن می شوند ولی ماشین ظرفشویی کار نمی کند، درب ظرفشویی را چک کنید.

·       طولانی شدن فرآیند شستشو، طولانی شدن و تکمیل نشدن فرایند شستشو مربوط به قطعات گرماساز، ترموستات و موتور تایمر است. برای تعمیر و یا تعویض آن باید با مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی ناسیونال در رشت تماس بگیرید.

·       عدم شستشوی ظروف، اگر عمل فرآیند شستشو اختلال پیدا کند ممکن است چربی و ذرات غذا به واشر درب و آبپاش های داخلی چسبیده باشد. تمیز کردن قسمت های داخلی دستگاه این مشکل را برطرف می‌کند.

·       صدای زیاد دستگاه، این صدا ها نشانه وجود مشکل است که باید سریع برطرف شود. مشکل در پمپ، بارگیری زیاد دستگاه، گرفتگی بازو های آبپاش و اسپری کننده های داخلی دستگاه، از دلایل این مشکل هستند که باید برای رفع آن ها با شماره های مرکز تعمیر ظرفشویی ناسیونال در رشت تماس بگیرید.

·       تخلیه نشدن آب ظرفشویی، در این صورت یک مشکل جدی به وجود آمده است که باید سریع بررسی شود؛ چون باعث خسارت بیشتر می شود. خرابی پمپ تخلیه به خاطر مسدود بودن یا گرفتگی فیلتر تخلیه و شلنگ تخلیه می باشد.

شل شدن تسمه و خرابی برد الکترونیک دستگاه نیز نمی تواند فرمان تخلیه را از برد به پمپ تخلیه بدهد. برای برطرف کردن این موارد تنها با مراکز معتبر تعمیر ماشین ظرفشویی ناسیونال تماس بگیرید.

 

آشنایی با ما

 

 

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ناسیونال در رشت

 

هزینه های مربوط به تعمیر ماشین ظرفشویی ناسیونال در رشت را تنها با بررسی مشکل ماشین ظرفشویی می توان تخمین زد؛ زیرا ممکن است قطعه ای خراب شده باشد که قابل تعمیر نیست و باید آن را تعویض کنند.

پس دادن هزینه دقیق امکان پذیر نیست. با تماس کاربر با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ناسیونال در رشت متخصصین ما در اسرع وقت به محل تعیین شده توسط کاربر مراجعه می کنند و پس از عیب یابی و بررسی اینکه آیا قطعه احتیاج است یا خیر، هزینه تعمیر و قطعه را به کاربر اعلام می ‌کنند. در صورت توافق بین کاربر و متخصصین ما، عملیات تعمیر به بهترین نحو انجام می گردد.

کاربران باید این نکته را مد نظر داشته باشند که متخصصین مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی ناسیونال در رشت تنها از قطعات اصلی و اورجینال استفاده می ‌کنند. متخصصین در مرحله اول سعی بر تعمیر قطعه خراب شده دارند، اما در صورتیکه قطعه قابل تعمیر نبود آن را تعویض می کنند.

بعضی مواقع خود کاربر می خواهد که قطعه تعمیر نشود و قطعه نو جایگزین آن شود. متخصصین مرکز ما طبق درخواست کاربر قطعه را با قطعه جدید تعویض می کنند.

 

 سؤالات متداول کاربران ماشین ظرفشویی ناسیونال در رشت

 

·       چرا ماشین ظرفشویی بوی بد می دهد؟

دلیل این بوی بد، گرفتگی فیلتر تخلیه توسط ذرات غذا و چربی است. باید فیلتر را خارج کرده و با برس، آب داغ و شوینده آن را تمیز کنید. بازو های آبپاش بالا و پایین را نیز جدا و تمیز کنید. اگر این کار را نکنید به مرور این بو های بد شدت پیدا می کنند.

·       چرا با اینکه ماشین ظرفشویی را تمیز کرده ام هنوز بوی بد آن از بین نرفته است؟

برای از بین بردن بوی بد ماشین ظرفشویی، یک استکان سرکه سفید را داخل ظرفی گذاشته و در طبقه بالای ماشین ظرفشویی بگذارید و یک چرخه شستشو را انجام دهید. این کار باعث از بین رفتن بوی بد دستگاه می شود.

 سؤالات متداول کاربران ماشین ظرفشویی ناسیونال در رشت

سؤالات متداول کاربران ظرفشویی ناسیونال در رشت

·       چرا ماشین ظرفشویی نشتی دارد؟

اگر در طی شستشو و یا بعد از اتمام کار ماشین ظرفشویی ناسیونال، متوجه شدید آب روی زمین است. باید درب ماشین ظرفشویی ناسیونال را چک کنیم تا مطمئن شوید، واشر درب سالم باشد.

شلنگ تخلیه را نیز بررسی کنید که مسدود و یا پاره نباشد و دیگر اینکه پمپ و بست پمپ را چک کنید که شل نشده یا ترک نداشته باشد زیرا این مشکل موجب بروز نشتی آب در ماشین ظرفشویی می شود.

·       چرا ماشین ظرفشویی آبگیری نمی کند؟

ساده ترین علت این مشکل، ممکن است مربوط به قفل درب ماشین ظرفشویی باشد. مشکل در شیر ورودی، سوئیچ شناور و خود شناور باعث می شود فرمان آب ‌گیری داده نشود. برای رفع این مشکل ها باید با مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی ناسیونال در رشت تماس بگیرید.

·       چرا ظرف ها خشک نمی شود؟

این مشکل به دلیل خرابی هیتر و المنت گرمایی است. دلیل دیگر مشکل در ترموستات است. ایراد در مخزن آب کشی و کلاهک شستشو نیز باعث خشک نشدن ظروف می شود. کاربران باید در نظر داشته باشند که با برخورد به هرگونه مشکل در ابتدا دفترچه راهنمای دستگاه را مطالعه کنند.

اگر مشکل با دفترچه راهنما حل نشد، با مراکز معتبر تعمیر ماشین ظرفشویی ناسیونال در رشت تماس برقرار کنند.

 

راهکار های نگهداری و افزایش طول عمر ماشین ظرفشویی ناسیونال

 

موارد لازم برای نگهداری و افزایش طول عمر ماشین ظرفشویی ناسیونال را به اختصار بررسی می کنیم.

سطوح داخلی و بیرونی ظرفشویی، لاستیک، واشر و فیلتر ها را همیشه تمیز کنید.

ظرف ها را کاملاً تمیز کنید سپس بارگیری کنید.

بارگیری بیش از حد انجام ندهید.

بعضی اوقات توری پایین ماشین ظرفشویی ناسیونال را باز کنید و آن را تمیز کنید.

چاقو ها را داخل ماشین ظرفشویی نشویید.

ماشین ظرفشویی خود به صورت مرتب استفاده کنید، استفاده کم از ماشین ظرفشویی باعث خراب شدن ماشین ظرفشویی می شود؛ زیرا در مخزن ماشین ظرفشویی ناسیونال ۵ لیتر آب می ماند که اگر به صورت دیر به دیر از آن، خود استفاده کنید باعث رسوب زدن و زنگ زدگی ماشین ظرفشویی می شود.

ماندن جلا دهنده در ماشین ظرفشویی نیز به صورت طولانی مدت باعث واکنش شیمیایی و ایجاد زنگ زدگی در ماشین ظرفشویی می شود.

به صورت سالیانه ماشین ظرفشویی را سرویس کنید. مشکلات کوچکی که به چشم شما نمی آید ممکن است در طولانی مدت دردسر ساز شود.

حتماً برای تعمیر با نمایندگی های مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی ناسیونال در رشت تماس بگیرید و از سپردن وسیله خود به افراد بی مهارت بپرهیزید.

 1669