1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ساید بای ساید ناسیونال در رشت

368 بازدید
تعمیر ساید بای ساید ناسیونال در رشت

مرکز تعمیر ساید بای ساید ناسیونال در رشت به عنوان یک نمایندگی  مجاز  تعمیر محصولات ناسیونال ،با تکنسین های مجرب و آموزش دیده در ارتباط با تعمیر ساید بای ساید ناسیونال، مفتخر است که در خدمت کاربران این برند باشد.

 

شماره تماس تعمیر ساید بای ساید ناسیونال در رشت

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

 

1669

 

 

09112800916

 

ساید بای ساید ناسیونال یکی از لوازم خانگی پرکاربرد است که اگر حتی ساعاتی دچار نقص شود،  تمام مواد غذایی فاسد  می شود .این مرکز به صورت شبانه روزی ،حتی ایام تعطیل خدمتگزار کاربران برند ناسیونال است و به سرعت مشکل ساید بای ساید ناسیونال شما را مشخص و آن را رفع می کند. تنها کافیست با دیدن هر گونه نقص، با مرکز تعمیر ساید بای ساید ناسیونال در رشت تماس برقرار کنید و از خدمات این مرکز بهره مند شوید.

 

 ویژگی های مرکز تعمیر ساید بای ساید ناسیونال در رشت

 

از ویژگی های مرکز تعمیر ساید بای ساید ناسیونال در رشت می توان به سابقه درخشان این مرکز در زمینه تعمیر ساید بای ساید ناسیونال اشاره کرد.  وجود تکنسین های با تجربه و آموزش دیده در زمینه تعمیر ساید بای ساید ناسیونال از ویژگی های دیگر این مجموعه تعمیراتی است که از به روز ترین و مطمئن ترین متد ها در راستای تعمیرات استفاده می کنند.

مرکز تعمیر ساید بای ساید ناسیونال در رشت تنها از قطعات یدکی فابریک که دارای ضمانت هستند، استفاده می کند. یکی دیگر از ویژگی‌ های این مرکز که خود مزایای دیگر در پی دارد، انجام عملیات تعمیر در محل است.

به این صورت کاربران نیازی به حمل و نقل دستگاه و پرداخت هزینه جابجایی ندارن.د همچنین کاربران بر روند تعمیر و کیفیت کار متخصصین این مرکز نظارت خواهند داشت. با ثبت درخواست مشتری، تکنیسین های ما در کوتاه ترین زمان ممکن خدمتگزار کاربران ساید بای ساید ناسیونال هستند.

 

مشکلات متداول

 

در صورت عدم نگهداری درست از هر وسیله ممکن است برای آن مشکلی پیش بیاید. مشکلات متداول ساید بای ساید، تنها مختص به برند ناسیونال نیست و ممکن است برای هر دستگاه دیگری با هر مدل و برندی اتفاق بیفتد . در این قسمت به اختصار این مشکلات را بیان می کنیم.

روشن نشدن ساید بای ساید ناسیونال: در این موارد ممکن است مشکل از قطعی برق، دو شاخه و یا کابل باشد. اگر مشکل از این قسمت ها نبود، کمپرسور دستگاه دچار نقص شده است.

شنیدن سر و صدای عجیب ساید بای ساید: ساید بای ساید به طور معمول سر و صدا دارد که به خاطر صدای کمپرسور و روشن و خاموش شدن اتوماتیک یخچال است.  در صورت غیر نرمال بودن صدا ها، ممکن است مشکل از فن و یا کمپرسور وسیله باشد. در این حالت باید با مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید ناسیونال در رشت تماس برقرار کنید. زیرا پشت گوش انداختن این مسئله باعث تحمیل خسارات بیشتر برای کاربر می شود.

ساید بای ساید سرد نمی شود: در این مورد ممکن است تنظیمات ترموستات مشکل پیدا کرده باشد و یا این که فضای کافی برای جریان هوا وجود نداشته باشد. ممکن است لاستیک دور درب خراب شده باشد و هوای گرم داخل یخچال شود.

 

آشنایی با ما

 

 

سوالات پر تکرار درباره ساید بای ساید ناسیونال

 

از سوالات پرتکرار درباره ساید بای ساید می توان به موارد زیر اشاره کرد.

·       چرا ساید بای ساید بی وقفه کار می کند؟ در این صورت مشکل از لوله های کندانسور و یا اوپراتور است و اتومات  ساید بای ساید قطع نمی شود. یکسره کار کردن ساید بای ساید به دلیل مشکل در تست ترموستات و کمپرسور است.

·       چرا ساید بای ساید سر و صدای زیادی تولید می ‌کند؟ دلیل این مشکل تراز نبودن ساید بای ‌ساید  و یا مشکل در فن کندانسور یا اوپراتور است.

·       چرا چراغ های ساید بای ساید کار نمی کند؟ در این حالت باید لامپ آن تعویض شود و یا اینکه سوئیچ ‌درب را چک کنید.

·       چرا درب ساید بای ساید دچار افتادگی می شود؟ اگر درب ساید بای ساید درست جفت نمی شود، لولای آن دچار شکستگی و یا مشکل شده است و یا اینکه در قسمت درب آن اجسام سنگین قرار داده ‌اید که باعث فشار به لولای درب شده است و باید تعویض شود.

 

هزینه تعمیر یخچال ساید ناسیونال در رشت

 

هزینه تعمیر ساید بای ساید ناسیونال در رشت متغیر است. مثلاً هزینه شارژ گاز یخچال با هزینه تعمیر ترموستات متفاوت است. بعضی مواقع به تعویض قطعه احتیاج نیست و یا گاهاً به قطعات اصلی احتیاج است. هزینه قطعات به روز حساب می گردد و اجرت خدمات تعمیر طبق نرخ اتحادیه مصوب می ‌شود.

با برقراری تماس با مرکز تعمیر ساید بای ساید ناسیونال در رشت و بیان مشکل دستگاه، مشاورین ما به صورت حدودی هزینه تعمیر ساید بای ساید ناسیونال را اعلام می کنند. اما تعیین هزینه دقیق تعمیر با حضور متخصصین و پس از عیب یابی دقیق به کاربر اعلام می گردد .به علاوه هزینه قطعه در صورت احتیاج،  پس از توافق بین دو طرف ارائه می شود.

 

هزینه تعمیر ساید بای ساید ناسیونال در رشت

هزینه تعمیر یخچال ساید بای ساید ناسیونال در رشت

 

نکات و راهکار های افزایش طول عمر ساید بای ساید ناسیونال

 

اگر نکات و راهکار های افزایش طول عمر ساید بای ساید ناسیونال را بیشتر بدانیم  ، می توانیم از خراب شدن ساید بای ساید جلوگیری کنیم.

همیشه داخل یخچال را تمیز کنید، سعی کنید بازه زمانی مشخصی را برای تمیز کردن ساید بای ساید در نظر بگیرید. مثلاً دو هفته یکبار. برای رفع بوی بد و ایجاد بوی تازگی، ساید بای ساید خود را با آب و جوش شیرین و دستمال تمیز پاک کنید.

یکی از نکته های مهم دیگر تنظیم دمای داخل یخچال است . در فصول مختلف دمای ساید بای ساید را طبق دفترچه راهنما تغییر دهید.

درب یخچال را زیاد باز نکنیم زیرا باعث از بین رفتن سرمای داخل یخچال می شود و در صورت خراب شدن درب یخچال باید لاستیک آن را تعویض کرد.

مواد غذایی داغ را به هیچ وجه داخل یخچال نگذارید زیرا به کمپرسور یخچال فشار وارد می شود.

لاستیک دور درب را همیشه تمیز کنید.

ساید بای ساید را در کنار وسایل گرمازا و یا پنجره قرار ندهید.

پشت ساید بای ساید را همیشه تمیز کنید. سالی دو این کار را انجام دهید، زیرا گرد و غبار روی لوله ‌های کندانسور باعث آسیب آن شود.

تعویض به موقع فیلتر آب ساید بای ساید مورد نیاز است. اگر ساید بای ساید شما دارای یخ ساز است ،باید هر ۶ ماه یک بار فیلتر آن تعویض شود. در صورت عدم توجه به این مورد علاوه بر خرابی دستگاه ، آلودگی و باکتری ها نیز در فیلتر جمع می ‌شود و وارد آب آشامیدنی شما می شود.

سرویس به موقع یخچال یکی از مهم ترین نکات برای افزایش طول عمر ساید بای ساید ناسیونال است . در صورت انجام سرویس سالانه، یک سری از مشکلات کوچک  ساید بای ساید، حل می‌ شود و تبدیل به مشکل بزرگ تر نمی گردد.

برای تعمیر و سرویس و راه اندازی ساید بای ساید از افراد بی مهارت درخواست کمک نکنید و یا اینکه خودتان سعی بر رفع مشکل نداشته باشید و باعث خسارت بیشتر به وسیله نشوید.  با دیدن هر گونه نقص در ساید بای ساید ناسیونال تنها با مرکز تعمیر ساید بای ساید ناسیونال در رشت تماس بگیرید.

 1669