1669 پشتیبانی سریع

درباره ما

757 بازدید
درباره ما

یکی از مهمترین مایحتاج هر خانه، انواعی از لوازم برقی است که برخی ضروری و برخی دیگر، کمک کننده هستند. به همین دلیل در بازار جهانی، برندهای مختلفی در طراحی و ساخت انواع لوازم برقی خانگی فعالیت داشته و همین مسئله منجر شده تا مشتریان قدرت انتخاب بیشتری داشته باشند. مشتریان در زمان خرید یک وسیله برقی به چند فاکتور اهمیت بیشتری می دهند:

1-   کارایی وسیله برقی و ارائه عملکردهای مختلف متناسب با نیاز مشتری

2-   کمترین میزان مصرف انرزی

3-   داشتن ظاهری زیبا و شیک

4-   ارائه خدمات پس از فروش

مسلما برای همه ما این مسئله اهمیت دارید که در صورت خرید از یک وسیله برقی، نمایندگی تعمیرات آن برند نیز وجود داشته باشد تا در صورتی خرابی وسیله، با خیال آسوده، تعمیرات را به تعیمرکاران متخصص بسپاریم. لذا در این راستا، پاناسونیک با راه اندازی نمایندگی تعمیرات پاناسونیک به خوبی از کالاهای تولید خود حمایت کرده و توانسته است اعتبار خوبی را در میان مشتریان به دست بیاورد.

نمایندگی تعمیرات پاناسونیک متشکل از تیم تعمیرکاران متخصص و حرفه ای، در زمان بروز هر گونه خرابی برای هر نوع وسیله برقی پاناسونیک، فردی ماهر و حرفه ای را به منزل مشتری اعزام می کند تا تعمیرات و یا تعویض قطعات، با بهترین شکل ممکن صورت گیرد.
با توجه به این که در نمایندگی تعمیرات پاناسونیک، تعمیرکاران و مشاورین حرفه ای و مسلط به انواع وسایل برقی به ویژه سیستم های طراحی شده توسط پاناسونیک فعالیت دارند، لذا با دقت بیشتر و در مدت زمان کمتری می توانند عیب رخ داده را یافته و آن را برطرف نمایند.

 1669